0
Your Cart

Fit Finder

Fit Finder je intuitivní poradce pro správnou velikost, který poskytuje jistotu pro nakupující a zachycuje klíčovou zákaznickou inteligenci pro oděvní firmy.

Služba Fit Finder

Funkce Fit Finder každý měsíc napájí přes 500 milionů nepřekonatelně přesných doporučení velikosti pro přední obchody po celém světě. Globální giganti jako ASOS, AboutYou, Orsay, The North Face a Tommy Hilfiger věří, že Fit Finder vyřeší velikost v měřítku, protože je prokázáno, že zvyšuje konverze a návraty lomítka.

Pokročilé strojové učení


Fit Finder využívá nejmodernější algoritmy strojového učení v oboru a největší soubor dat v oboru. Kombinujeme údaje o velikosti výroby a odbornost v oblasti modelování karoserie s největší sbírkou záznamů o maloobchodním prodeji a návratech na světě, abychom poskytli robustní předpověď 360 stupňů přizpůsobení.

Návrhy produktů

Návrhy produktů aktivně podporují objevování na vašem webu a proměňují události z akcií na příležitosti k prodeji.

Přizpůsobení připraveno


Funkce Fit Finder integruje vaše logo a barvy značky ve výchozím nastavení s pokročilejšími možnostmi přizpůsobení, které jsou k dispozici na vyžádání, aby vaše cesta zákazníka zůstala bezproblémovou zkušeností se značkou.

Více o službě Fit Finder – https://www.fitanalytics.com/fit-finder