0
Your Cart

Tabulka velikostí Jeans-store.cz

Příběh Jeans-store.cz začíná v malém multibrandovém obchůdku v OC Flora. Vždy majitele zajímala denimová móda a vždy chtěli být výjimeční.
Šance přišla v roce 2003, kdy vstoupila značka Pepe Jeans na český trh a hledala partnery, kteří by ji zastupovali.

Této příležitosti se s radostí chopili a v listopadu roku 2005 otevřeli svou první prodejnu výhradně se zbožím Pepe Jeans v obchodním centru Chodov.

První prodejna byla spíše menších rozměrů, a aby zvládli uspokojit všechny příchozí zákazníky, přesunuli se v únoru 2007 do větších prostor.
Společně s tímto přesunem jsme také získali franchisingovou smlouvu s Pepe Jeans, čímž jsme se stali autorizovaným zástupcem této značky.

Díky velikému zájmu zákazníků jsme se rozhodli rozšířit své pole působnosti o další prodejnu. V roce 2008 bylo postaveno nákupní centrum Arkády Pankrác a my jsme využili příležitost k růstu.

Ani dvě prodejny však nezvládly uspokojit zájem všech našich zákazníků. Proto jsme se v září roku 2012 rozhodli založit e-shop, díky kterému je nyní značka Pepe Jeans dostupná nejen v pražské metropoli.

Během našeho růstu se nám podařilo sestavit špičkový tým lidí, kteří jsou zapáleni pro stylovou módu, rozumí kvalitě a jsou vždy připraveni Vám poradit a pomoci s výběrem.