0
Your Cart

Tabulka velikostí Desigual

Oblečení a doplňky značky Desigual se liší od ostatních na první pohled. Každičký kousek v sobě nese mistrovské dílo, v němž se snoubí netradiční technologie, materiály a výtvarné techniky. Jednotlivé kousky perfektně oživí a podtrhnou jakýkoliv outfit.

Kde koupit Desigual?

Český e-shop Different.cz je autorizovaný prodejce značky Desigual.
Dále se dají kousky této značky koupit také na AboutYou.cz či UrbanStore.cz.

Značka Desigual se zaměřuje na pánskou, dámskou i dětskou módu a doplňky. Největšího rozmachu se jí dostalo v letech 2002 – 2009, kdy prodej výrobků neuvěřitelně rostl.

Velikosti Desigual

Víco o značce Desigual

Desigual (v překladu ze španělštiny znamená „nestejný“) je výrobce a značka oblečení pocházející ze španělské Barcelony. Vyrábí dámské, pánské i dětské oblečení a různé doplňky. Od roku 2012 vyrábí také boty a od roku 2013 byla do výroby zařazena také kolekce bytových doplňků.

Jedinečná značka Desigual byla založena Thomasem Meyerem již v roce 1984 ve slunné Barceloně. V dnešní době je značka světově proslulá díky svému neobvyklému a optimistickému designu, inspirovanému městem Barcelona, středozemím a láskou k životu. Náš je svět patchworku, grafických motivů, rozmanitých aplikací a ruční práce. Tento styl oslavuje jedinečnost každého člověka a naší značku definuje.

Design výrobků odráží náš postoj k životu a v našich kolekcích dáváme průchod všem pozitivním emocím.  Chceme, aby každý člověk na planetě věřil sám v sebe, měl se rád, byl šťastný a plný života. Tuto filozofii se snažíme přenášet prostřednictvím nejen našich produktů, ale také prostřednictvím našich obchodů, kde je každý člověk vítaný, aby poznal a pocítil naši filozofii na vlastní kůži. Stejně tak jsme pyšní na marketingové akce, kde zábava našich zákazníků hraje hlavní roli.

Naše hodnoty se odráží nejen v dámské, pánské a dětské kolekci, ale také na kolekci obuvi, doplnků a bytového textilu. Desigual produkty se v současné době prodávají ve více než 100 zemí světa. Na takřka 11000 prodejních místech se ročně prodá přes 30 milionů kusů zboží. V roce 2006 byl otevřen první obchod mimo Španělsko a v tuto chvíli čítá celkový počet Desigual obchodů více než 500.