0
Your Cart

Tabulka velikostí Answear.cz

V portfoliu Answear.cz naleznete široký výběr dámských, pánských a dětských kolekcí. Můžete nakupovat pro celou rodinu rychle, bezpečně a hlavně – aniž byste opustili svůj domov.

Jak vybrat správnou velikost?

U každého výrobku mají Answear.cz přehlednou tabulku velikostí. Stačí jen kliknout na odkaz „Tabulka velikostí“ na kartě výrobku a při výběru např. halenky se řiďte v ní uvedenými parametry. Je důležité držet se údajů v tabulce připojené k výrobku, jelikož se mohou lišit v závislosti na značce nebo určení (velikosti dámské či pánské). Určení správné velikosti vyžaduje změření své velikosti a srovnání s velikostmi v tabulce. Pro usnadnění jsme připravili také krátký návod na to, jak správně změřit jednotlivé partie.

Více o značce Answear.cz

ANSWEAR.cz představuje nákupy bez limitů! V nabídce najdete oblečení, obuv a doplňky od více než 350 světoznámých značek, které dohromady zahrnují 90 000 produktů. Mezi ně patří oblíbené značky (Mango, Vero Moda), sportovní značky (Adidas, Nike, New Balance), kultovní džínové značky (Levi’s, Lee, Wrangler) a také známé prémiové značky (Diesel, Guess Jeans, Tommy Hilfiger, Valentino, DKNY).