Online tabulka velikostí

najděte si svou správnou velikost

Tabulka velikostí Factcool

Při výběru správné velikosti při nákupu on-line Factcool vám mohou pomoci orientační tabulky velikostí.
E-shop má podrobnou tabulku velikostí uvedenou u každého produktu hned nad možností výběru velikosti.

Velikosti dámského oblečení

GBMezinárodníHrudník (palce)Hrudník (cm)Pas (palce)Pas (cm)Boky (palce)Boky (cm)
62XS (XX Small) 307622563281
8XS (Extra Small) 328124613486
10S (Small)348625643589
12M (Medium)369127693794
14L (Large)389729743999
16XL (Extra Large)40102317940104
182XL (XX Large)42107338443109
203XL (XXX Large)44112358945114
224XL (XXXX Large) 46117379447119
Dámské oblečení

Velikosti dámské obuvi dle značek

Velikost UKVelikost USAObecná evropskáAdidasNikePumaConverse
2.553535353534 1/2
35.535 1/235 1/23635 1/235
3.56363636 1/23636
46.536 2/336 2/337 1/23736 1/2
4.5737 1/337 1/33837 1/237
57.5383838 1/23837 1/2
5.5838 2/338 2/33938 1/238
68.539 1/339 1/3403939
6.59404040 1/24039 1/2
79.540 2/340 2/34140 1/240
7.51041 1/341 1/3424141
810.5424242 1/24241 1/2
8.51142 2/342 2/34342 1/242
911.543 1/343 1/3444342 1/2
9.512444444 1/24443
Dámská obuv dle značek

Velikosti pánského oblečení

MezinárodníHrudník (palce)Hrudník (cm)Pas (palce)Pas (cm)
XS (Extra Small)348628-3071-76
S (Small)369130-3276-81
M (Medium)38-4097-10232-3481-86
L (Large)42-44107-11234-3686-92
XL (Extra Large)46-48117-12236-3892-97
2XL (XX Large)50-52127-13238-4097-102
3XL (XXX Large)54-56137-14240-42102-107
4XL (XXXX Large)58-60147-15242-44107-112
Pánské oblečení

Velikosti pánské obuvi dle značek

Velikost UKVelikost USAObecná evropskáAdidasNikePumaConverse
5.5638 2/338 2/33938 1/238
66.539 1/339 1/3403939
6.57404040 1/24039 1/2
77.540 2/340 2/34140 1/240
7.5841 1/341 1/3424141
88.5424242 1/24241 1/2
8.5942 2/342 2/34342 1/242
99.543 1/343 1/3444342 1/2
9.510444444 1/24443
1010.544 2/344 2/34544 1/244
10.51145 1/345 1/345 1/24544 1/2
11124646464645
11.512.546 2/346 2/34746 1/246
121347 1/347 1/347 1/24746 1/2
12.513.5484848
131448 1/348 1/348 1/248 1/248
13.514.549 1/349 1/34949
1415505049 1/249 1/2
151650 1/251
Pánská obuv dle značek

Pokud by Vám přesto některý kousek nesedl, můžete nám jej vrátit do 60 dnů od převzetí podle následujících informací.