0
Your Cart

Vybavení značky Parkside

PARKSIDE nabízí nejen různé vybavení pro vaši dílnu a zahradu, ale také zaručuje robustní pomocníky pro váš hobby projekt díky přísným bezpečnostním kontrolám a důrazem na kvalitu. Nástroje přitom zaujmou skvělým poměrem ceny a výkonu s vysokou úrovní výkonu pro potřeby vaší hobby dílny. Ať už pily, brusky nebo hoblíky, v sortimentu značky PARKSIDE si určitě vyberete to, co hledáte.

Jakmile je jednou okusíte, zvýší se vaše nároky a zvětší se vaše projekty… PARKSIDE svou širokou škálou produktů pokrývá všechny druhy projektů.

  • Nástroje PARKSIDE
  • Zahrada PARKSIDE
  • Aku nářadí PARKSIDE

Značku PARKSIDE znáte.
S řadou PARKSIDE Performance uděláte další krok! Neustále nové funkce – a jako vždy za nejlepší cenu.

Pro začátečníky i pokročilejší.

Životnost

Elektrické nářadí si své jméno získá pouze tehdy, pokud po dlouhou dobu prokazuje svůj plný výkon, a to i při intenzivním používání. Sortiment značky Parkside nedělá žádné kompromisy a je vhodný pro jakýkoli úkol.

Stabilní materiály

Plánujete nový projekt? Narazili jste na velkou výzvu? Chcete to zvládnout sami? Pusťte se do toho! Stabilní a odolné materiály pro nářadí, příslušenství a pracovní oděvy dělají z Parkside vaši značku s přístupem skutečného pracanta.

Skvělý poměr ceny a výkonu

Elektrické nářadí Parkside a vybavení pro dílnu poskytují profesionální kvalitu za cenu základní řady. Ať už s baterií nebo bez ní, ať už pracovní oblečení nebo sada klíčů: Splňte si svůj sen o dokonalé dílně – s Parkside máte skvělou příležitost si to dovolit.