0
Your Cart

Tabulka velikostí Malfini

Společnost MALFINI, a.s. patří mezi přední dodavatele reklamního textilu v České republice i v Evropě.
Se značkami MALFINI®MALFINI Premium® a Piccolio®, které doplňují pracovní oděvy RIMECK®, dodávají produkty do 25 zemí Evropy, přičemž dopravu do okolních státu realizujeme do 24 hodin.

Dříve Adler dnes Malfini

Od 1. prosince 2020 přistoupila společnost ke změně názvu z ADLER Czech, a.s. na MALFINI, a.s. Po rebrandingu značek, který se nesl ve stejném duchu transformace, tak definitivně opoustili svůj původní název, který firma držela od svého založení v roce 1999.

Právě na úspěšně dokončeném rebrandingu značek, který se dotkl nejen evropských zákazníků, ale také asijských obchodních partnerů, jsme si ověřili sílu, velikost, stabilitu i význam naší společnosti. Tento pozitivní výsledek nyní využíváme k završení tak významné změny, jakým je nový název firmy.“ říká k přejmenování společnosti statutární ředitel Radek Veselý. Druhým faktorem byl rovněž obchodní rozvoj společnosti na západní trhy, který brzdí legislativní procesy ve vlastnictví ochranných známek konkurenční společností.

MALFINI Premium®

Exkluzivní řada MALFINI Premium® oslní svou kvalitou a precizním provedením. Ušlechtilé materiály, propracované detaily a inspirace světovými trendy se zhmotňují do produktů, které nadchnou i ty nejnáročnější zákazníky. Kolekce MALFINI Premium® zdůrazní sebevědomí a eleganci, projeví sounáležitost s firmou nebo klubem a propojí srdce nositele se značkou.

Velikost triček Malfini

Velikost triček Malfini
Velikost triček Malfini

Kde koupit Malfini?

Pro nákup produktů značky Malfini (dříve Adler) doporučujeme web Tradetex.cz.

Jak vyměnit či vrátit zboží Malfini

Pokud jste si zvolili špatnou velikost zboží, může vám jej obchodník vyměnit za správnou velikost. Poštovné a balné vám již nebudou znovu účtovat. Zboží nesmí být poškozené. Vyměnit lze pouze velikost daného typu zboží.
Pokud jste spotřebitel, máte právo zakoupené zboží vrátit bez udání důvodu, a to do 14 dnů od zakoupení. Vrácené zboží nesmí být poškozeno.