0
Your Cart

Tabulka velikostí Woox

Richard WooX provozuje svůj brand Woox.cz zaměřený na originální oblečení. S výrobou a prodej wooxusních kousků začal, když si při výrobě prken (snowboardů) uvědomil, že je důležitá také propagace. A propagace Woox.cz je opravdu originální. Uznejte samy:

Promoušn je potřeba. To jsem věděl z televize. Ok, vždycky, když vyjdu z baráku, budu mít na sobě WooX.  Nosit ve třicetistupňových vedrech snowboardové boty, lyžařské brýle místo slunečních, nebo woox protect shorts místo plavek začalo být nepraktické, chvílemi  mírně výstřední. Taky se se mnou rozešla přítelkyně.  Došlo mi, že musím  začít fofrem vyrábět vlastní kolekce oblečení. Hlavně kvůli modelkám, co je v nich budu fotit a tyvole, co kdybych dělal i tílka, no a spodní prádlo!!! Haha, bezva, poďme na to.


V momentě, kdy jsem už vyráběl prkna, vázání,  boty, páteřáky a helmy, brýle, čepice a rukavice, softshell bundy, thermofleece, mikiny, trikoty, svetry, spoďáry a fusekle, pásky, peněženky, flipflopy, a obaly na telefony, vzpomněl jsem si, že teplé obaly na lidi je to, co mi ještě chybí.  Poněvadž to vzpomenutí proběhlo nedávno, je zimní oblečení novinkou roku 2011. S reálnou funkčností pětimetr vody na pětimetr páry je dostačující na zimní radovánky mírného pásu. Disponuje takovým množstvím kapes, že než najdeš klíče od bytu, tak Tě od umrznutí zachrání jen poctivá podšívka ze 100% novozélandských polyesterů. Přesně do těch balí ovčáci svoje merino ovce, když je jim nehorázná kláda.  Navíc to oblečení vypadá tak dobře, že důrazně nedoporučuju chodit kolem zrcadel a reflexních povrchů. Víte, jak dopadl narcis u studánky.

Ukázka ze stránky O nás na Woox.cz.

Tabulka velikostí